Svátek má: Stela

Politika

Velikost textu:

Bleskový průzkum SANEP: O setrvání Milana Hniličky ve funkci šéfa NSA

Bleskový průzkum SANEP: O setrvání Milana Hniličky ve funkci šéfa NSA

<< SANEP >> V bleskovém průzkumu společnosti SANEP se respondenti vyjadřovali k setrvání Milana Hniličky ve funkci šéfa Národní sportovní agentury a zároveň hodnotili  průzkum NSA ohledně atraktivity sportu a očkování českých reprezentantů.

Předseda Národní sportovní agentury Milan Hnilička
26. ledna 2021 - 07:20

Měl by poslanec za hnutí ANO Milan Hnilička podle Vašeho názoru rezignovat na post šéfa Národní sportovní agentury?
Měl by poslanec za hnutí ANO Milan Hnilička podle Vašeho názoru složit svůj poslanecký mandát?
Domníváte se, že jsou dary na charitu adekvátní reakcí na porušení vládních opatření, jako např. v případě poslance Milana Hniličky?
Souhlasíte s návrhem šéfa Národní sportovní agentury Milana Hniličky, aby vláda zařadila české reprezentanty (cca 6 tisíc osob) do vládní strategie očkování proti koronaviru?
Jaký sport je podle Vašeho názoru nejatraktivnější z hlediska sledovanosti? Jaký sport je podle Vašeho názoru v České republice nejpopulárnější? 
Výše uvedený exkluzivní bleskový průzkum společnosti SANEP byl proveden dne 25. ledna 2021 na vybrané skupině 1.326 dotázaných, kteří představují reprezentativní vzorek obyvatel ČR ve věku 18+ let. Celkově se průzkumu společnosti SANEP zúčastnilo v rámci respondentního panelu 220 tisíc registrovaných uživatelů 16.253 dotázaných.
    
Reprezentativní vzorek byl vybrán metodou kvótního výběru a odpovídá sociodemografickému rozložení obyvatel ČR dle údajů Českého statistického úřadu.
    
Průzkum by vypracován metodou CAWI on/off-line. Statistická chyba u uvedené skupiny obyvatel se pohybuje v rozmezí +-1,5%.  Kontrola daného vzorku byla provedena triangulační datovou metodou.


(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch., grafy:sanep)