Svátek má: Žofie

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Tak nám žid zase vraždí ve velkém stylu. No jo, nejprve žid zmasakruje demonstraci prti židovským zvěrstvům s 500 raněnými a několika mrtvými, pak někdo vypálí rouru od kamen a už to jede. 150 mrtvých arabů, z toho 40 dětí. A žid bude zas hýkat holokaust!
• A zpolitizovaný pravičáci kapitalisty a překabátěný komunisti na pravičáky kapiralisty,ty ať jdou k čertu,pravičáci pukavci smradlavý,nahnilý.
• Ještě si chci vydělat důstojný plat/víc nepotřebuji pro sebe/,pokud ji nedostanu v ČR,budu dojíždět v budoucnu do Německa.A zpolitizovaný pravičáci kapitalisty a překabátěný komunisti na pravičáky kapiralisty,ty ať jdou k čertu,pravičáci pukavci smradl...
• pravičáci,ať jdou do hajzlu,pravičácké manipulující žvásty,ať si strčí do prdele,kašlu jim na to,já toho sním jako vrabec,přemnožený nejsem,nemám žádné haranty.
• Pravičáci mě neporodili,pravičáci ze mě udělali ukroše v exekuci,pravičáci exekučně vexlácky,předraženě justičně mafiánsky dostávají chudé,slušné,či nevzdělané občany do exekucí ,ale důstojně placenou práci mě nenabídli,pravičáci,ať jdou do hajzlu
• Pravičáci mě neporodili,pravičáci ze mě udělali ukroše v exekuci,pravičáci exekučně vexlácky,předraženě justičně mafiánsky dostávají chudé,slušní,či nevzdělané občany do exekucí ,ale důstojně placenou práci mě nenabídli,pravičáci,ať jdou do hajzlu.
• Jako český středoškolák s maturitou,jako slušný,chudý,poctivý,nezpoliti​zovaný,sečtělý člověk se budu řídit jen podle sebe a nikoliv podle politických pravicových kapitalistů a překabátěných komunistů na pravičáky kapitalisty.
• Politický pravicový kapitalisti/pravičáci/ a překabátěný komunisti na politické pravicové kapitalisty/pravičáci/,byli,js​ou a budou vysokoškolský ováda,hlas Vám nedám.A nevolil bych ani Mináře,to je taky ovád,ale levičák.
• a pravičáckou kapitalistickou justici bych vyházel celou,32 let kryje pravičácké kapitalistické vysokoškolské ovády.Politický pravicový kapitalisti a překabátěný komunisti na politické pravicové kapitalisty,byli,jsou a budou vysokoškolský ováda.
• já bych Vám dal´´pravičáctví´´,že by jste skákali pravičáci šipky z hradu do Vltavy,jen by jste otevřeli zobák o pravičááááctví vy zpolitizovaný vysokoškolský hromady hovad a pravičáckou kapitalistickou justici bych vyházel celou.
• Pak přežraného Faltýnka,co každého komanduje a přitom je to ovád.Pak pravičáka kapitalistu topáka Drábka,co podvodama taky zbohatl,já bych Vám dal´´pravičáctví´´,že by jjste skákali pravičáci šipky z hradu do Vltavy,jen by jste otevřeli zobák o pravičá...
• Pak přežraného Faltýnka,co každého komanduje a přitom je to ovád.Pak pravičáka kapitalistu topáka Drábka,co podvodama taky zbohatl,já bych ´´pravičáctví´´,že by jste pravičáci kapitalisti skákali šipky z hradu do Vltavy.
• Pak Klausovu pravičáckou kapitalistickou odeesáckou/ODA/ privatizaci,čáry máry fuk od 89 a vše je u pravičáckých kapitalistických kleptokradů,nebo v zahraničním kapitálu u pravičáckých kapitalistických kleptokradů a vše je v prdeli.
• pak motýlek Ferdy Mravence VV,pak Rittingův přežraný obličej,pak židovskou hvězdu uvnitř análního otvoru,pak ODS Topolánkův FAKÁČ,nařizujeme Vám pravičácky kapitalisticky dejte nám hlas,jsme 1 a prolžeme se až na nejvyšší koryta.
• Někdy si říkám,že bych jen s ŠŠ mohl jít prezidenta dělat taky pomyslně ,každý den bych vytáhl jinou vlajku,jednou MISS 1897 pravičačku ODS Němcovou,pak Tibetskou vlajku,pak Kremelské spoďáry,pak Kalouskův vypitý obličej,pak motýlek Ferdy Mravence,
• A nebo Vesecká,ta dokonce chtěla být ´´prezidentkou´´,tak její ODS,TOP09 pravičácká kapitalistická ´´kariéra záhadně vystoupala HOP HOP HOP do oblak vlivem podvodníka pravičáka kapitalisty odeesáka Topolánka a další a další provázané případy polistopadu.
• Nebo státní zástupce Lybor Grygárek(KSČ) úmyslně kryl podvodníka pravičáka kapitalistu odeesáka boháče Janouška,nebo pravičáček kapitalista odeesáček boss,poslanec Pelta se vyspal se soudkiní Mašínovou+ dárečky,aby změnila soudní řízení v Peltův prospěch
• Nebo státní zástupce Lybor Grygárek(KSČ) úmyslně kryl podvodníka pravičáka kapitalistu odeesáka boháče Janouška Janouška,nebo pravičáček kapitalista odeesáček boss Pelta se vyspal se soudkiní Mašínovou+ dárečky,aby změnila soudní řízení v Peltův prospěch
• Ivana Totter (dříve Řápková)poslankině ODS za Chomutov,nevysvětlila původ stamilionů,které dříve vlastnili podvodníci Alexandr Novák a Daniel Ježek z případu SEVEROZÁPAD,tedy opět pravičák kapitalista odeesák,tentokrát VŠ podvodnice žena z Chomutova.
• nebo další příklad VONDRA opět PODVODNÍK A OPĚT PRAVIČÁK KAPITALISTA ODEESÁK,KRYL NÁVAZNOSTI RITTINGA NA POSLANCE ODS,KDY RITTING MĚL PŘÍMÉ VAZBY I NA NEČASOVOU/NEČASE,TEDY NA PRAVIČÁKY KAPITALISTY ODEESÁKY.NEBO CHCETE MENŠÍ RYBU V ODS,TAK TADY JE.
• nebo další příklad RITTING,OPĚT PRAVIČÁK KAPITALISTA PODVODAMA ZBOHATNUTÝ MILIARDÁŘ ODEESÁK,nebo další příklad JANOUŠEK,opět PRAVIČÁK KAPITALISTA,OPĚT PODVODNÍK A OPĚT ODEESÁK,NEBO DALŠÍ PŘÍKLAD BÉM A JEHO KMOTROVSKÝ KÁMOŠI,OPĚT PODVODNÍK A OPĚT ODEESÁK,
• KDY NA 1000 PROCENT PLATÍ,CO PROŠLO,PROCHÁZÍ ODS,KLAUSOVY,TO PROŠLO I KALOUSKOVY/TOP09,DRÁBKOVY/TOP0​​9,TO PROŠLO I PRAVIČÁCKÝM KAPITALISTICKÝM UHLOBARONŮM,TO PROŠLO I PRAVIČÁCKÉMU KAPITALISTICKÉMU H-SYSTÉMU,KDY PODVODAMA ZBOHATLI A UKRALI MAJETE...
• ALE Z VYBRANÝCH DANÍ,TEDY Z EU DOTACÍ,to prošlo i ODS KLAUSOVY,ODS STRANSKÉMU A PODVODNÍKOVY DALŠÍMU PRAVIČÁKOVY KAPITALISTOVY PODVODAMA ZBOHATNUTÉMU MILIARDÁŘI DIAG HUMEN VE ŠVÝCARSKU,KTERÉHO PRÁVNĚ ZASTUPUJE PODVODNÍK PRAVIČÁK KAPITALISTA TOPÁK KALOU...